Reclame op Gocar.be

Nationale reclame

Eric Vanderdonck
eric.vanderdonck@rossel.be
Gsm : +32 496 64 54 59

Koningstraat, 100
1000 Brussel

Regionale reclame

Jonas Meere - Antwerpen, Noord Vlaams Brabant & Limburg
jonas@gocar.be
Gsm : +32 486 71 06 06

Steven Chabert - Zuid Vlaams Brabant & Limburg
steven@gocar.be
Gsm : +32 485 37 10 47

Patrick Vercauteren - Oost & West-vlaanderen
patrick@gocar.be
Gsm : +32 475 44 89 78

Gilles Ista - Liège, Namur et Luxembourg
Gilles@gocar.be
Gsm : +32 479 77 82 43

Wim Moyson - Hainaut
Wim@gocar.be
Gsm : +32 475 86 82 80

Sophie Hennico - Bruxelles / Brabant Wallon
Sophie@gocar.be
Gsm : +32 473 81 42 59

Wim Moyson - Sales manager
wim@gocar.be
Gsm : +32 475 86 82 80

Nieuw product! 

  • Dealer logo - uw logo op onze website voor meer zichtbaarheid
  • Bestel nu en krijg 25% korting
  • Neem nu contact op met uw verantwoordelijke bij Autovlan.be/Gocar.be voor meer informatie