Mercedes opent 4×4-terrein in Brussel

Om de mogelijkheden van haar verschillende SUV-modellen te tonen, investeert Mercedes in een permanent 4×4-parcours op de terreinen van Mercedes-Benz in de Tollaan in Woluwe.

Gepubliceerd op 8 december 2015
Leestijd : 1 min

Deel

Mercedes opent 4×4-terrein in Brussel

Mercedes riep 2015 al uit tot « The Year of the SUV ». Dat is niet eens zo gek want het merk lanceerde achtereenvolgens de nieuwe GLC, GLE, GLE Coupé, GLS en de facelift van de G-Klasse. Het merk met de ster heeft inmiddels een heel gamma SUV-producten uitgebouwd.

Hoewel het gros van de verkochte SUV’s nooit het asfalt zal verlaten, beschikken ze desondanks over heel wat terreincapaciteiten. Precies die kwaliteiten wil Mercedes in Brussel aan haar klanten kunnen tonen. Op de 4×4-piste zullen verschillende hindernissen worden gebouwd. Zo komt er een zijdelingse helling tot 57°, een steile helling en een stevige afdaling. Er komt een situatie waar de assen gekruist vrij hangen en er zal een doorwaadpassage worden voorzien.

Advertentie – lees hieronder verder

Zou u graag de terreincapaciteiten testen van een Mercedes SUV? 

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

Door Nicolas Joannès Journalist & Videomaker

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Mercedes voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Mercedes G-Klasse
tweedehands G63 AMG
45.101 km 164.995 €
2860 Sint Katelijne Waver Bekijk
Mercedes E-Klasse
tweedehands 200 KOMPRESSOR-ELEGANCE-BOITE MANUELLE-TOIT OUVRANT-TOPDEAL:ONLY EXPORT OR CARDEALER!!
207.955 km 4.800 €
City Cars BV - 1982 Elewijt Bekijk
Mercedes A Klasse
tweedehands 180 A 180 CDI CLASSIC - MECHANIC 100% OKAY - ONLY FOR EXPORT OR PARTS!!
141.141 km 750 €
City Cars BV - 1982 Elewijt Bekijk
Mercedes S-Klasse
tweedehands 400 Coupe 4-Matic AMG Night Edition 1Owner Full Option Belgian Car Carpass
134.766 km 39.990 €
Maximotors - 7350 Hensies Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.