Deze C-Klasse ziet eruit als een compacte S-Klasse Coupé. De wagen behoudt evenwel de vormtaal van de bestaande C-Klasse. In vergelijking met de vorige generatie werd de wagen een stuk groter. Hij is precies 9,5 cm langer en 4 cm breder. Ook de wielbasis groeit met 8 cm.
Ook op technisch vlak heeft dit nieuwe model heel wat in zijn mars. De constructeur geeft aan dat de luchtweerstandscoëfficiënt (Cx) 0,26 bedraagt, wat een uitstekende waarde is. Mercedes voegt er aan toe dat het onderstel een beetje werd verlaagd om het overhellen van het koetswerk tegen te gaan. Optioneel wordt zelfs een pneumatisch onderstel voorzien.
Onder de motorkap zien we minder verrassingen. Men gebruikt dezelfde motoren die we bij de berline en de breakversie zien. Op benzine is er keuze uit de 1,6l van 156 pk (C180) en een 2.0 met 184 pk (C200), een 2.0 met 211 pk (C250) of een 2.0 met 245 pk (C300). De dieselversies worden aangedreven door een 2,1 l viercilinder, goed voor 170 of 204 pk.
Wat vindt u van deze nieuwe generatie C-Klasse Coupé ?
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief