Wie zijn we?

Gocar.be is een 100% tweetalige website die 5 jaar geleden gelanceerd werd dankzij een partnership tussen de twee grote persgroepen Rossel en de Roularta Media Group.

New car
13.000
Nieuwe wagens
Used car
45.000
Tweedehandswagens
Users
+100.000
Bezoekers per dag

Ons online platform trakteert dagelijks ruim 100.000 bezoekers op nieuws, testverslagen, praktische adviezen en nog veel meer. Daarnaast is Gocar.be de grootste zoekmachine voor nieuwe wagens in België. Zowel particulieren als professionals kunnen bij ons terecht.

Momenteel worden meer dan 13.000 nieuwe wagens en 45.000 tweedehandswagens te koop aangeboden op Gocar.be. Ideaal voor wie een andere auto zoekt, maar ook voor autobedrijven die hun voorraad online willen uitstallen.

Onze zoekmachine werkt eenvoudig en bijzonder intuïtief, waardoor je al na enkele klikken je droomwagen op het spoor bent. Eenmaal gevonden, kan je rechtstreeks contact opnemen met de dichtstbijzijnde dealer die de wagen die aan jouw eisen voldoet op voorraad heeft.

Ben je eerder op zoek naar een oldtimer, geen probleem, hier kan je ook voor op Gocar.be terecht!

Tot slot biedt Gocar.be zelfs diensten aan om de aan- of verkoop van auto's vlotter te doen verlopen. Een aanrader!

Een vraag, een probleem? Contacteer ons voor meer informatie

Enveloppe
Per e-mail

support@gocar.be

We zullen u zo spoedig
mogelijk beantwoorden

Een advertentie plaatsen was nog nooit zo gemakkelijk!

Neem contact op met een regionale digital advisor

Wim Moyson

Wim Moyson

Head digital advisor Brussel en buitenland

wim@gocar.be
Kevin Ertveldt

Kevin Ertveldt

Digital advisor Waals-Brabant / Henegouwen

kevin.e@gocar.be
Gilles Ista

Gilles Ista

Digital advisor Namen / Luik / Luxemburg

gilles@gocar.be
Jonas Meere

Jonas Meere

Digital advisor Vlaams-Brabant / Antwerpen

jonas@gocar.be
Steven Chabert

Steven Chabert

Digital advisor Vlaams-Brabant / Limburg

steven@gocar.be
Patrick Vercauteren

Patrick Vercauteren

Digital advisor West- en Oost-Vlaanderen

patrick@gocar.be

Neem contact op met onze nationale digital advisor

Eric Vanderdonck

Eric Vanderdonck

Digital advisor

eric.vanderdonck@rossel.be
back-to-top