Geen Peugeot 208 driedeurs meer…

Peugeot gaat de productie van de koetswerkvariant met drie deuren van de 208 stopzetten. Net als bij tal van andere constructeurs, is deze beslissing van Peugeot ingegeven door een daling van de vraag.

Gepubliceerd op 16 april 2018
Leestijd : 1 min
Geen Peugeot 208 driedeurs meer…

Compacte auto’s of stadswagens met drie deuren worden weldra zeldzame vogels. Na de Volkswagen Polo, de Seat Ibiza of de Renault Clio, zal weldra ook de Peugeot 208 nog enkel als vijfdeurs aangeboden worden. De eliminatie van de koetswerkvariant met drie deuren zet zich ook door in het hogere segment, zoals dat het geval is met de Audi A3 of de BMW 1 Reeks.

Volgens Autoweek zet Peugeot al de volgende weken de productie van de driedeursvariant van de 208 stopzetten. Dat betekent dus ook dat de GTI, die niet als vijfdeurs bestaat, niet meer geproduceerd zal worden.

De nieuwe generatie van de Peugeot 208, die in 2019 wordt verwacht, wordt eveneens enkel een vijfdeurs.

Advertentie – lees hieronder verder

 

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Door Alain De Jong journalist, tekstschrijver, communicatiespecialist
Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Ferrari 208 voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Ferrari 208
tweedehands GTB
39.380 km 74.990 €
Gabriele Mazzara - 5190 Jemeppe-sur-Sambre Bekijk
Peugeot 5008
tweedehands
155.121 km Prijs op aanvraag
9300 9300 - Aalst Bekijk
Peugeot 3008
tweedehands 1.2 Benzine Euro 6d-ISC 2020
121.253 km 11.800 €
Autocenter - 2100 Deurne Bekijk
Peugeot 208
tweedehands 1.0i+EURO 5+PRIX A EMPORTER
104.325 km 2.790 €
Lovacar - 1410 Waterloo Bekijk

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!