Deze nieuwe Mazda 6 wordt geen volledig nieuwe auto, want het gaat om een grondig doorontwikkelde en aangepaste versie van het model dat we vandaag kennen. Hij zal ook beschikbaar zijn in Soul Red Crystal, dat leiden we af uit de enige foto die nu al beschikbaar is.
Op de teaserfoto zien we tevens nieuwe koplampen die door een bredere chroomstrip op het radiatorrooster aansluiten. Dat rooster krijgt bovendien een honingraatmotief dat tot nu toe aan de meest performante Mazda-modellen werd voorbehouden.
Op technisch vlak komen er vooral extra rijhulpmiddelen met nieuwe functies zoals een 360° panoramisch zicht (tijdens manoeuvres) of een snelheidsregelaar die autonoom kan stoppen en weer vertrekken.
Een wordt uiteraard ook een nieuwe motor voorzien, maar het is niet zeker of deze 2.5 l benzinemotor (al dan niet met turbo) ook op onze markt zal worden aangeboden.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief