Peugeot introduceert plug-in hybrides

Ook Peugeot schakelt over op de plug-in hybride technologie en hangt weldra de 508, 508 SW en 3008 aan de stekker.

Gepubliceerd op 1 oktober 2018
Leestijd : 1 min

Deel

Peugeot introduceert plug-in hybrides

Deze hybride aandrijvingen combineren de bekende 1,6 liter PureTech-benzinemotor met een alternator-starter, een lithium-ionbatterij, een specifieke achttrapsautomaat en één of twee elektromotoren. De voorwielaangedreven Hybrid-versie produceert zo een systeemvermogen van 225 pk. De Hybrid4-variant van de 3008 is goed voor 300 pk en beschikt dankzij een extra elektromotor op de achteras meteen over vierwielaandrijving.

De 11,8 kWh sterke lithium-ionbatterij van de Hybrid raakt zuiver elektrisch 40 kilometer ver. Het exemplaar van 13,2 kWh in de 3008 Hybrid4 zelfs 50 kilometer. Daarbij kan telkens een ‘elektrische’ topsnelheid van 135 km/u bereikt worden. Opladen duurt naargelang de stekker en de laadpaal tussen 1 uur 45 minuten en 7 uur. De CO2-uitstoot in de WLTP-cyclus bedraagt 49 g/km.

Advertentie – lees hieronder verder

De Peugeot Hybrids hebben verschillende rijstanden – Normal, e-Save en Sport – en kunnen met de Brake-functie ook met één pedaal bestuurd worden. Begin 2019 verschijnen deze modellen in de showrooms.

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Peugeot 508 voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Peugeot 508
tweedehands SW 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8 GT
74.559 km 20.900 €
Van Mossel Used Cars Center Lokeren - 9160 Lokeren Bekijk
Peugeot 3008
tweedehands 1.2 Hybrid e-DSC6 GT 5d 100kW
9.135 km 31.900 €
Imacar Sint-Niklaas Vanhoecke - 9100 Sint-Niklaas Bekijk
Peugeot 3008
tweedehands GT | Plugin Hybr. 195 PK | Leder | 360° | Massage | FOCAL | Zetelverw. & vent | Dodehoekdet. | Navi | Parkeersens. v&a | ...
10.715 km 35.900 €
Garage Barto - 2300 Turnhout Bekijk
Peugeot 508
tweedehands 508 SW 1.5 BlueHDi Automaat/Navi/Camera/Carplay/Garantie
153.000 km 14.450 €
Car Dealer Europe BV - 9200 Dendermonde Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.