Polestar Space in Brussel: Kijken mag, kopen niet

Bij wie Polestar geen belletje doet rinkelen: ooit was dit een Volvo-preparateur die in 2015 door het Zweedse merk werd opgekocht. Tegenwoordig noemt Polestar zichzelf een onafhankelijk merk dat uitsluitend razendsnelle elektrische auto’s verkoopt.

Gepubliceerd op 30 juli 2020
Leestijd : 2 min

Deel

Polestar Space in Brussel: Kijken mag, kopen niet

Net zoals alle andere automerken beschikt Polestar over eigen showrooms. De eerste van de Benelux heeft vorige week zijn deuren geopend in Brussel. Hét grote verschil met andere fabrikanten is dat Polestar auto’s enkel online verkoopt. Je kan dus gerust een zogenaamde ‘Polestar Space’ binnenwandelen en er nieuwe automodellen bewonderen (dat zijn er inmiddels twee, de ‘1’ en de ‘2’), maar effectief een wagen bestellen, kan alleen online. Je kan met andere woorden geen exemplaar op voorraad kopen.

Waarom?

In een Polestar Space kunnen potentiële klanten om informatie vragen aan zogeheten productexperts én je kan er een testrit maken met een nieuwe vierwieler. Ben je vervolgens bereid om een Polestar te kopen, dan moet je online je aanvraag doen. Volgens het merk is dit een manier om opdringerige verkopers uit te sluiten, want er zijn gewoonweg geen verkopers. Van commissie op een verkochte Polestar is dan ook geen sprake. Verkochte wagens worden trouwens thuis of op kantoor geleverd.

En wat met onderhoud en reparaties?

Dat gebeurt door zogeheten Polestar Service Partners: Volvo-verdelers die een speciale opleiding hebben genoten. In Brussel moet je daarvoor bij Sterckx-De Smet zijn. En je hoeft als klant niet eens tot daar te rijden. Je Polestar wordt telkens netjes opgehaald en weer afgeleverd.

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Door Joris Bosseloo Content & Community Manager / Chief Editor

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands POLESTAR voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
POLESTAR 4
tweedehands
30 km 1.177 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
POLESTAR 4
tweedehands
27.400 km 977 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
POLESTAR 2
tweedehands 82 kWh AWD Long Range Dual Motor Plus/ Garantie Polestar 07/2027
34.000 km 37.990 €
L'Agence Automobilière Namur Nord - 5380 Fernelmont (Bierwart) Bekijk
POLESTAR 2
tweedehands Long Range Dual
59.492 km 28.999 €
Autohero België - 1000 Brussel Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.