De toekomst voor de Avensis ziet er dus somber uit, want de berline verliest steeds meer terrein. Bovendien kreeg hij evenmin een hybride motorisatie en de constructeur gaf eerder al aan dat de dieselversie op korte termijn zal verdwijnen op de Europese markt. Dit model wordt overigens alleen nog voor de kleine Europese markt gebouwd.
Toyota wil de leemte opvullen met de Camry. Van die laatste zal er weldegelijk een hybride versie (met een 2.5 liter benzinemotorisatie van 218 pk) worden aangeboden. Hij kan ook op grote schaal worden gebouwd voor alle markten wereldwijd. In de Verenigde Staten verkoopt dit model overigens als zoete broodjes.
Van de Camry komt geen breakversie en daarom zal de Avensis Touring Sports wel langer in productie blijven.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief
