De Tesla Model S Plaid liet zich vorig jaar al eens spotten op de Nürburgring en is nu alweer te zien in een straffe video waarin hij zijn kunnen tentoonstelt. Dit paradepaardje van het Californische merk gaat binnenkort in productie en de eerste exemplaren zullen eind 2021 bij hun nieuwe baasjes belanden.
Cijfers nodig?
Voor de aandrijving zorgen drie elektromotoren die gezamenlijk 1.100 pk op de assen loslaten. Het spurtje van 0 tot 100 km/u zou ongeveer 2 seconden in beslag nemen en zijn topsnelheid zou meer dan 300 km/u bedragen, wat voor een EV gigantisch mag worden genoemd.
“Betaalbaar”
Een Model S Plaid wisselt voor ongeveer 140.000 euro van eigenaar, wat gezien de geleverde prestaties nogal meevalt, of toch als je de vergelijking maakt met pakweg Lamborghini’s en Ferrari’s.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief