Deze Fiat Panda 4×4 is ecologischer dan een Tesla

Garage Italia, in Italië effectief, heeft onlangs een oude Fiat Panda 4×4 onder handen genomen en hem van een volledig elektrische aandrijflijn voorzien. Dit oude bakje zou nu “ecologischer zijn dan een Tesla”.

Gepubliceerd op 3 oktober 2019
Leestijd : 1 min
Deze Fiat Panda 4×4 is ecologischer dan een Tesla

Voor alle duidelijkheid: Garage Italia is geen kleine zelfstandige maar wordt omschreven als een “creatief platform”. Het bedrijf werd opgericht door Lapo Elkann, de kleinzoon van wijlen Giovanni Agnelli (topman van Fiat en de rijkste man van Italië toen hij nog leefde).

garage-italia-panda-4x4-2

Deze elektrische Panda 4×4 is hun nieuwste ombouw. Hij werd Panda Icon-E gedoopt en de oplage ervan blijft beperkt op amper 5 exemplaren. Die zullen ook allemaal “uniek” zijn, aangepast aan de smaak van de klant. Ecologischer dan een Tesla? Misschien wel, al is zijn autonomie veel beperkter (amper 100 km…) en kan je er niet even snel mee rijden (max. 115 km/u). Dit laatste lijkt anderzijds wel voldoende voor een kleine Fiat uit de jaren ’80.

Advertentie – lees hieronder verder

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Door Joris Bosseloo Content & Community Manager / Chief Editor
Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Fiat Panda voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Fiat Panda
nieuwe 1.0i MHEV City Life CLIM / BLUETOOTH / PDC AR
13.998 €
Soco Bruxelles - 1601 Ruisbroek Bekijk
Fiat Panda
tweedehands 1.2i Easy
56.642 km 6.400 €
Euro Car Center NV - 9050 Gentbrugge Bekijk
Fiat Panda
tweedehands PANDINA CROSS
5.555 km 17.545 €
VDC Car Tournai - 7520 Tournai Bekijk
Fiat Panda
nieuwe 1.0 Hybrid
16.000 €
Waasland Motor - 9140 Temse Bekijk

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!