Mazda gaat weer onderdelen voor de eerste generatie MX-5 produceren

Avis aux amoureux du petit roadster de Mazda: la marque relance la production, au Japon, de pièces pour la MX-5 de toute première génération. Plus besoin de perdre son temps et/ou prendre de risques avec des éléments d’occasion.

Gepubliceerd op 26 oktober 2020
Leestijd : 1 min

Deel

Mazda gaat weer onderdelen voor de eerste generatie MX-5 produceren

De MX-5 blijft de leukste Mazda ter wereld en mag gerust een icoon worden genoemd, zeker als we het over de eerste generatie (NA) hebben. Omdat er nog veel liefhebbers een exemplaar bezitten, heeft het merk besloten om een assortiment van 156 onderdelen opnieuw te produceren en te verdelen via officiële concessies.

Alle onderdelen zullen in Japan worden vervaardigd met behulp van moderne methoden en materialen van de hoogste kwaliteit, met behoud van het uiterlijk en het gevoel van de originele stukken.

Advertentie – lees hieronder verder

Het nieuwe assortiment bevat onderdelen waar liefhebbers vaak naar op zoek zijn. Enkei Wheels zal aluminium velgen produceren die perfect passen bij het originele ontwerp, maar die lichter en sterker zijn.

En dan hebben we het nog niet eens over een lange lijst met reserveonderdelen voor interieurbekleding, mechanische onderdelen en kleine bouten en sluitringen gehad.

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Mazda MX-5 voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Mazda MX-5
tweedehands MX-5 Roadster Coupé 1.8i Airco J.A
123.000 km 11.990 €
Gabriele Mazzara - 5190 Jemeppe-sur-Sambre Bekijk
Mazda MX-5
tweedehands 1.5L SKYACTIV-G 132 pk Skycruise 6MT
71.758 km 19.990 €
Govaerts Halen - 3545 Halen Bekijk
Mazda MX-5
tweedehands Mx-5
48.000 km 16.990 €
SRB Automobile - 4040 Herstal Bekijk
Mazda MX-5
tweedehands 1.5i Skyactiv-G Exclusive Line *NAVI/CUIR/FULL LED/CAM/JA16*
49.589 km 23.499 €
Soco La Louvière - 7100 La Louvière Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.