Shelby gaat de GT500 Super Snake 1967opnieuw bouwen!

In afwachting van de nieuwe gefacelifte Shelby GT500, brengt Shelby een zoethoudertje voor de liefhebbers van het merk. Het gaat om deze begeerlijke productieversie van de Shelby GT500 Super Snake uit 1967 !

Gepubliceerd op 25 mei 2018
Leestijd : 1 min

Deel

Shelby gaat de GT500 Super Snake 1967opnieuw bouwen!

Deze versie is een nauwelijks geactualiseerde replica van dit mythische model, dat zijn reputatie vooral aan de 7 liter grote V8-motor met ruim 550 pk dankt ! Al dat vermogen gaat via een handgeschakelde vier(!)versnellingsbak naar de achteras.

Wie er eentje wil, is eraan voor de moeite, want er zullen slechts tien exemplaren worden gebouwd. Die krijgen allemaal een door Caroll Shelby en Don McCain gesigneerd schildje en ze wisselen van eigenaar voor … 249.995 dollar !

Advertentie – lees hieronder verder

De originele Shelby GT500 werd aanvankelijk gebouwd als testwagen voor bandenfabrikant Goodyear. Er werd even overwogen om er ook een productieversie van de bouwen, maar dat project werd afgevoerd omdat het te duur zou zijn. Het enige exemplaar dat Shelby destijds heeft gebouwd, werd vorig jaar geveild en haalde een recordbedrag van 1,3 miljoen dollar.

Zelf op zoek naar een prachtige oldtimer? Die vind je gegarandeerd op www.autoclassic.be

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Ford Mustang voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Ford Mustang
tweedehands
11.075 km 1.401 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Ford Mustang
tweedehands Mustang 2.3 EcoBoost
42.000 km 26.950 €
Mecanorama SRL - 1140 Evere Bekijk
Ford Mustang
tweedehands 2.3 EcoBoost Manueel| Shaker | 61.239 km
61.239 km 28.750 €
Ford Feyaerts Aarschot - 3200 Aarschot Bekijk
Ford Mustang
tweedehands Mustang 5.0 Ti-VCT V8 GT MAGNERIDE
5.500 km 59.980 €
Simplicicar Marche-en -Famenne - 6990 Hotton Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.