Mazda 3 krijgt update en introduceert G-Vectoring

Na drie jaar op de markt te zijn, krijgt de Mazda 3 de traditionele mid-career facelift. Dat levert hem een nieuwe snuit op, naast enkele herwerkte details in het interieur en de introductie van het G-vectoring-systeem, dat we reeds in avant-première konden testen.

Gepubliceerd op 15 juli 2016
Leestijd : 1 min

Deel

Mazda 3 krijgt update en introduceert G-Vectoring

G-Vectoring werkt in op het motorkoppel en belooft het rijden vloeiender en minder vermoeiend te maken door de g-krachten te beperken. In de praktijk laat het toe de stuurcorrecties te beperken en het rijgedrag zachter te maken, wat vooral merkbaar zal zijn bij de bestuurders die het wildst aan het stuur draaien.

Buiten de introductie van dit systeem binnen het Skyactiv-concept, onderscheidt de gerestylede Mazda 3 zich door nieuwe lichtblokken en een licht hertekende grille. In het interieur duikt dan weer een nieuw stuur en een nieuw display op. Een andere nieuwtje: de 2,2l diesel geniet op zijn beurt van de geluidsreductietechnologie die op de nieuwe 1,5 diesel zeer efficiënt werkt.

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Door Alain De Jong journalist, tekstschrijver, communicatiespecialist

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Mazda 3 voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Mazda 3
tweedehands 2.0L e-Skyactiv - HATCHBACK -ADAPTIVE CRUISE - GPS - CAMERA - TOPSTAAT
34.620 km 18.995 €
DR Motors - 8000 Brugge Bekijk
Mazda 3
tweedehands Hatchback 2.0 Skyactiv-G 90kW Skycruise LEDER | BOSE SOUND | CAMERA | NAVI
62.652 km 19.745 €
Van Mossel Used Cars Center Lokeren - 9160 Lokeren Bekijk
Mazda 3
tweedehands e-Skyactiv G Skymove
21.008 km 20.490 €
Auto's Verschueren NV - 2830 WILLEBROEK Bekijk
Mazda 3
tweedehands Hatchback 2.2 Skyactiv-D 110kW Aut. Play Edition
124.145 km 12.995 €
Novicar Roeselare - 8830 Hooglede Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.