Porsche heeft meer gedaan dan de Cayenne enkel een schuin aflopende achterkant te geven. De A-stijl is scherper, het dak ligt 2 cm lager en dankzij zijn iets gespierdere heupen is deze “coupé” ook 1,8 cm breder.
In eerste instantie kan je twee versies bestellen: met een 3-liter zescilinder turbo (340 pk, 450 Nm) en met een 4-liter V8 biturbo (550 pk, 770 Nm). Die laatste variant heet ook echt Cayenne Coupé Turbo en zet stevige prestatiecijfers neer. Een top van 286 km/u en een 0 tot 100-sprinttijd van 3,9 seconden kan je moeilijk een slakkengang noemen.
Advertentie – lees hieronder verder
In België zouden de startprijzen net iets rond 87.000 euro beginnen.
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief