Het Duitse magazine Auto Bild publiceerde zopas de eerste specificaties van deze elektrische SUV van het merk met de ster. Volgens deze eerste geruchten zal deze ELC worden aangedreven door een elektromotor voorin en een elektromotor voor de achteras. De batterijen maken een theoretische autonomie van 400 km mogelijk.
De ELC zal gebaseerd zijn op de GLC en hij krijgt ook een specifiek koetswerk. De wagen zou 50.000 euro kosten. De Duitse constructeur voorziet ook een andere kleine elektrische SUV die op de GLA is gebaseerd. Die laatste krijgt de roepnaam ELA op de achterklep.
Wat vindt u van dit elektrische offensief?
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief