Zender vond wellicht de basisversie van de Alfa Romeo 4C een beetje te braaf. Daarom biedt de tuner zijn klanten nu enkele aanpassingen aan die de wagen meer punch geven. Op het programma: extra spoilerwerk, velgen met centrale moer en een interieur met alcantara en leder.
Door een afslankkuur (- 15 kg) zakt het gewicht onder 900 kg en meteen werd ook het vermogen van de 1.750cc met 34 pk verhoogd. Zo slaagt Zender erin de Alfa Romeo 4C een gewicht-vermogensverhouding van 3,2 kg/pk te bezorgen. Daarmee sprint de Italiaanse sportwagen in 4,3 seconden van 0 tot 100 km/u en bereikt een top van 265 km/u.
Vindt u dat Zender de Alfa Romeo 4C opwindender heeft gemaakt ?
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief