Toyota vernieuwt en verbetert GR Yaris

Toyota’s bommetje op wielen krijgt meer vermogen, een automaat als optie, een hertekend interieur en een subtiel vernieuwd uiterlijk.

Gepubliceerd op 16 januari 2024
Leestijd : 1 min

Deel

Toyota vernieuwt en verbetert GR Yaris

De Toyota GR Yaris was al enkele jaren uitverkocht, maar keert nu terug in een verbeterde versie die vanaf volgende zomer te koop is. Aan de buitenkant is alleen de voorbumper veranderd. Hij is nu voorzien van een metalen grille, waardoor de radiators verplaatst werden. Binnenin is het instrumentenpaneel nu helemaal digitaal dankzij een scherm van 12,3 duim. Toyota heeft rekening gehouden met de klachten van gebruikers van de vorige GR Yaris over de te hoge zitpositie. De bestuurderszetel werd verlaagd voor meer comfort.

toyota-yaris-gr-front-3-4

Vermogenssprong

Het vermogen van de driecilinder 1.6-benzinemotor stijgt van 261 naar 280 pk en het koppel van 360 naar 390 Nm. De grootste verandering is echter de optie van een automatische achtversnellingsbak ontwikkeld door Aisin. Positief is dat je ook nog handmatig kunt schakelen door aan de schakelhendel te trekken. De kleine Japanner heeft nog altijd vierwielaandrijving om al zijn vermogen over te brengen.

DSC2564

Advertentie – lees hieronder verder

Je moet snel zijn

Als je geïnteresseerd bent in deze hot hatch moet je snel zijn, want Toyota verkoopt maar een beperkt aantal exemplaren in Europa. De GR Yaris zal waarschijnlijk snel uitverkocht zijn. De prijs is nog niet bekend, al mogen we verwachten dat hij meer dan 36.000 euro kost, de prijs van de vorige versie.

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Door Maxime Hérion Journalist

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Toyota Yaris voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Toyota Yaris
tweedehands Dynamic | alu | carplay | camera
11.397 km 21.990 €
bravoauto - part of Inchcape Retail Belgium S.A. - 2110 Wijnegem Bekijk
Toyota Yaris
tweedehands
24.207 km 503 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Toyota Yaris
tweedehands Style
49.884 km 23.490 €
GCA Toyota Castus - 6042 Lodelinsart Bekijk
Toyota Yaris
nieuwe Kam ACC CarPlay/Android Klimaaut. 9"Tou...
24.646 €
Garage Breuer AG - 4780 SAINT-VITH Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.