De Duitse krant Handelsblatt kondigt aan dat Daimler, de moederonderneming van Mercedes, en Geely vanaf 2024 “hun krachten zullen bundelen in de productie van honderdduizenden benzinemotoren” en dit voor zowel de Chinese als de Europese markt. Volgens deze gerespecteerde nieuwsbron zal de ontwikkeling door Daimler worden uitgevoerd, terwijl Geely de productie in China op zich neemt.
Dit partnerschap komt in de plaats van de samenwerking die Daimler momenteel met Renault heeft. Volgens Handelsblatt zou de nieuwe samenwerking met Geely het bedrijf honderden miljoenen euro’s besparen.
De fusie tussen beide concernen is trouwens niet nieuw; het Chinese Geely heeft al de helft van de aandelen van Smart overgenomen.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief