Na de Mini, de BMW X1 en de 2-reeks wordt de nieuwe BMW 1-serie het volgende model dat gebruik zal maken van het UKL-platform. Dat betekent ook dat het doek valt voor de achterwielaangedreven architectuur en dat de nieuweling een bravere voorwielaandrijver zal worden. Het enige alternatief is de vierwielaandrijving die in bepaalde gevallen op de sportieve versies beschikbaar zal zijn.
Het is vandaag nog te vroeg om te oordelen over het design want het prototype is nog fel gecamoufleerd. We zien wel de lange motorkap die typerend is voor de 1-reeks. De grote velgen en dito remzadels maken duidelijk dat het hier om een sportieve versie gaat. Onder de motorkap zal de actuele zescilindermotor jammer genoeg plaats moeten ruimen voor een kleinere viercilinder. Die laatste zal echter niet inboeten aan vermogen.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief