Scoop: volgende BMW 1-reeks in de sneeuw

Onze spionfotografen konden de nieuwe BMW 1-reeks betrappen tijdens de eerste tests in de sneeuw.

Gepubliceerd op 29 december 2017
Leestijd : 1 min

Deel

Scoop: volgende BMW 1-reeks in de sneeuw

Door de camouflage is het nog moeilijk om een juist beeld te krijgen van de vormtaal van deze compact. We weten wel dat hij enkele centimeters langer zal worden, wat de interieurruimte ten goede zal komen en vooral gunstig zal uitpakken voor de passagiers achteraan.

De meest ingrijpende verandering is van mechanische aard want deze wagen uit München ruilt zijn achterwielaandrijving voor voorwielaandrijving, net zoals bij de 2-reeks Active Tourer want die wordt vandaag al met voorwielaandrijving geleverd.

Het ziet er ook naar uit dat er niet langer een 3-deurs koetswerk zal worden aangeboden, gezien het beperkte succes. Ook wat dat betreft volgt de BMW het voorbeeld van de Mercedes A-klasse en de Audi A3.

Advertentie – lees hieronder verder

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands BMW 1 Reeks voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
BMW 1 Reeks
tweedehands 118 iA Pack M NAVI / FULL LED / S-CUIR
68.619 km 26.998 €
Soco Liège - 4340 Awans Bekijk
BMW 1 Reeks
tweedehands 116 116dA Business NAVI/FULL LED/JA16/PDC AV AR
53.621 km 22.998 €
Soco Charleroi - 6042 Lodelinsart Bekijk
BMW 1 Reeks
tweedehands 116 d Business NAVI/FULL LED/JA16/PDC
62.431 km 19.998 €
Soco Charleroi - 6042 Lodelinsart Bekijk
BMW 1 Reeks
tweedehands 116 d Business NAVI/FULL LED/JA/PDC AV AR
58.535 km 19.998 €
Soco Charleroi - 6042 Lodelinsart Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.