Onder de motorkap vooraan huist nog steeds de V8, terwijl de 13,6 kWh batterij en de elektromotor achteraan onder een plexiglas in de koffer werden geplaatst. Deze aanpassingen laten toe in totaal 400 pk te winnen, maar maken van de RS6-E toch niet meteen een hypercar.
De Audi RS6-E wint slechts drie tienden vergeleken met de RS6 in de spurt van 0 tot 100 km/u, die in 3,4 seconden wordt afgehaspeld ondanks het gigantische vermogen en de koppel. Merk op dat dit model oorspronkelijk al niet meteen een pluimpje is en er nu nog eens 200 kilogram bijkrijgt.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief