Deze stijlstudie van Ahmed Ghamloush toont een zuiver ontwerp met de nodige aandacht voor de aerodynamica. Getuige daarvan zijn grote achtervleugel. Onder de lange motorkap zou bovendien wel eens een heerlijke atmosferische V8 kunnen schuil gaan, maar voorlopig zwijgt zijn bedenker in alle talen over de motorisatie.
De aanwezigheid van een koppelingspedaal op de beelden van het mooie interieur bevestigen wel dat het niet om een elektromotor gaat en dat er inderdaad een handgeschakelde transmissie aanwezig is. Dat zal zeker de liefhebbers van authentiek rijplezier kunnen bekoren, ook al blijft dit slechts een concept.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief
