Mercedes ELK : elektrische supercar concept

Een autodesigner geeft ons zijn visie op een elektrische supercar van Mercedes. Hij stelt meteen twee varianten voor. Eentje is bedoeld voor straatgebruik en er is ook een meer radicale versie voor het circuit.

Gepubliceerd op 28 januari 2016
Leestijd : 1 min

Deel

Mercedes ELK : elektrische supercar concept

Mochten elektrische auto’s op een dag de markt gaan domineren, zullen ook supercars voor deze aandrijving kiezen. Sommige merken denken overigens al in die richting, te oordelen aan de Audi R8 e-tron of de Rimac One concept.

Designer Antonio Paglia toont ons een concept met een snuit waar we een combinatie zien van ledlampen en valse luchtinlaten. Hij hechtte erg veel aandacht aan de aerodynamica van zijn conceptwagen en dat merk je zelfs aan de velgen. De raceversie komt in Petronas Racing-livrei en krijgt nog enkele bijkomende aerodynamische elementen.

Denkt u dat Mercedes een dergelijke elektrische supercar op de markt zal brengen?

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Door Nicolas Joannès Journalist & Videomaker

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Mercedes voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Mercedes C-Klasse
tweedehands 180 Berline AMG Line | Smartphone Integratie | Memory Zetels | Verwarmde Zetels | Widescreen |
46.990 € 44.990 €
Used Cars Center - Hedin Automotive Gent - 9000 Gent Bekijk
Mercedes C-Klasse
tweedehands Break 300 de AMG Sport Edition
75.753 km 26.999 €
Groep Jam Zuid - 3500 Hasselt Bekijk
Mercedes C-Klasse
tweedehands 220 D Break AMG Line | Panoramisch Dak | Trekhaak | Distronic | Dodehoekassistent | Smartphone Integratie | Verwarmde Zetels | Sfeerverlichting | Achteruitrijcamera | Parkeer Pack
134.270 km 27.990 €
Used Cars Center - Hedin Automotive Lier - 2500 Lier Bekijk
Mercedes C-Klasse
tweedehands 220 D Break AMG Line | Distronic | Dodehoekassistent | Smartphone Integratie | Verwarmde Zetels | Sfeerverlichting | Navigatie | Achteruitrijcamera | Parkeer Pack
85.000 km 33.990 €
Used Cars Center - Hedin Automotive Gent - 9000 Gent Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.