Nieuwe instapversie voor Maserati GranCabrio

Na de 100% elektrische Folgore en de krachtige Trofeo is er nu ook een instapversie van de Maserati GranCabrio, met een 490 pk sterke V6 turbo.

Gepubliceerd op 26 februari 2025
Leestijd : 2 min

Deel

Nieuwe instapversie voor Maserati GranCabrio

Onder de motorkap van deze nieuwe versie van de Maserati GranCabrio ligt de bekende Nettuno Twin Turbo V6 in een iets kleinere versie met 490 pk en 600 Nm. Met deze motor kan de elegante cabriolet in 3,9 seconden van 0 naar 100 km/u accelereren en een topsnelheid van 302 km/u bereiken. Perfect om in de zomer je haar te drogen.

Small-25891-03-maserati-grancabrio-490-cv

Instapversie met stevige prijs

De GranCabrio is uitgerust met vierwielaandrijving, om het vermogen beter op het asfalt te krijgen. Dit instapmodel, voorgesteld op het event The I.C.E. in het Zwitserse St Moritz, heeft een stevig prijskaartje van 170.700 euro exclusief opties. Voor deze prijs krijg je een auto die plaats biedt aan vier personen in alle comfort, vooral dankzij de luchtvering.

Small-25887-07-maserati-grancabrio-490-cv

Advertentie – lees hieronder verder

One of One

Dat is niet het enige nieuws. Maserati heeft ook een nieuwe reeks kleuren aan de catalogus toegevoegd en biedt optioneel een sportuitlaat om het geluid van de V6 te versterken. Het Italiaanse merk maakte ook van The I.C.E. gebruik om een unieke creatie op basis van de GranCabrio Trofeo te presenteren. Deze auto, die de logische naam One of One draagt, werd ontwikkeld door de Fuoriserie-afdeling, die gespecialiseerd is in maatwerk. De auto onderscheidt zich door zijn Ice Liquid-kleur, gesmede Astreo-velgen en blauwe remklauwen.

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Door Maxime Hérion Journalist

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Maserati GranCabrio voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Maserati Levante
tweedehands
27.000 km 1.404 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Maserati
tweedehands
Prijs op aanvraag
Catawiki - 1079 TX Amsterdam Bekijk
Maserati Levante
tweedehands
47.370 km 1.654 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Maserati Quattroporte
tweedehands 3.8 V8 GrandSport GTS FullCarbon SoftClose SportSeats
128.671 km 44.900 €
DCT - 8710 Wielsbeke Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.