Polestar Arctic Circle: de roep van het hoge noorden

Met de Arctic Circle-modellen tovert de Chinees-Zweedse fabrikant Polestar zijn auto’s om tot echte avonturiers, perfect geschikt voor het hoge noorden.

Gepubliceerd op 4 februari 2025
Leestijd : 1 min
Polestar Arctic Circle: de roep van het hoge noorden

Afgelopen weekend onthulde Polestar de Arctic Circle-edities van de 2, 3 en 4 tijdens de FAT Ice Race in Zell am See. Deze modellen, klaargestoomd voor extreme winters, dragen een opvallende wit-gele kleurstelling en een met 20 tot 40 millimeter verhoogde carrosserie, dankzij in drie standen verstelbare Öhlins-schokdempers. Ze rollen op grote OZ Racing-wielen met Pirelli-noppenbanden en zijn uitgerust met Recaro-kuipstoelen, extra ledverlichting, skirekken en, voor de Polestar 3, een dakdrager. Alles is ontworpen voor extreme omstandigheden in het hoge noorden.

Polestar-Arctic-Circle_30_Polestar_3

Vierwielaandrijving

Alle drie hebben twee elektromotoren en vierwielaandrijving, goed voor 469 pk (Polestar 2), 517 pk (Polestar 3) en 544 pk (Polestar 4). De SUV krijgt zelfs een hydraulische handrem voor extra ijsplezier! Daarnaast zijn ze uitgerust met spatschermen en versterkte trekhaken voor eventuele reddingsacties als ze naast de baan zijn beland

polestar-arctic-circle-collection_100955438

Advertentie – lees hieronder verder

Geen serieproductie

“De Arctic Circle-collectie belichaamt ons unieke prestatie-dna, geworteld in autosport en doordrenkt met Scandinavisch design,” zegt Polestar-CEO Michael Lohscheller. “We testen onze auto’s onder barre omstandigheden binnen de poolcirkel in Zweden, en tijdens de FAT Ice Race bewijzen we dat niets beter presteert op ijs dan een Polestar.” Serieproductie van deze speciale edities, puur bedoeld voor publiciteit, lijkt echter niet op de planning te staan.

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Door Maxime Hérion Journalist
Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands POLESTAR voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
POLESTAR 2
tweedehands 📍DUAL MOTOR/AWD/GEKOELDE ZETELS/NAPPAELEER
48.300 km 30.950 €
Autobedrijf Movaris - 8500 Kortrijk Bekijk
POLESTAR 2
tweedehands
7.990 km 960 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
POLESTAR 2
tweedehands
9.463 km 824 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
POLESTAR 2
tweedehands
4.100 km 970 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!