De Mercedes GLA in wereldpremière in Frankfurt

Het merk met de ster koos voor het Salon van Frankfurt voor de onthulling van zijn nieuwe compacte SUV. De Mercedes GLA zal ongetwijfeld één van de sterren van het salon zijn.

Gepubliceerd op 21 augustus 2013
Leestijd : 1 min

Deel

De Mercedes GLA in wereldpremière in Frankfurt

De Mercedes GLA profiteert van de hype

Mercedes had al lang een compacte SUV in gedachten. Aangemoedigd door het succes van zijn compacte gamma en dan vooral door dat van de A-Klasse, zet het merk met de ster een nieuw voertuig op de wereld in een erg concurrentieel segment.

De Mercedes GLA erfde de esthetische trekjes van het A-gamma, maar is, zoals dat een SUV betaamt, groter met een lengte van 4,41 meter, een breedte van 1,8 meter en een hoogte van 1,49 meter. De koffer is ook ruimer en heeft een inhoud van 421 liter.

Een echte SUV

Het merk met de ster lanceert een volwaardige SUV. Uitgezonderd van de 200 benzine van 156 pk, zijn alle Mercedes GLA’s uitgerust met een vierwielaandrijving. De 250 benzine met 211 pk is het paradepaardje van het gamma. Bij ons zijn het nochtans de 200 en de 220 CDI van 136 en 170 pk die het meeste succes zouden moeten oogsten.

Advertentie – lees hieronder verder

De Mercedes GLA zal natuurlijk ook uitgerust zijn met de onmisbare connectiviteitsopties en andere toepassingen. De wagen zal ook voorzien zijn van enkele veiligheidsopties zoals een vermoeidheidssensor en het botspreventiesysteem kan zelfs de controle van de remmen overnemen tot 200 km/uur.

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Mercedes GLA voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Mercedes GLA
tweedehands 200 GLA 200 d AMG
150.000 km 13.990 €
Herman Automobile - 6041 Gosselies Bekijk
Mercedes GLA
tweedehands 200 GLA 200 d PACK AMG !! full équipé !! 583 euro par mois . A VOIR !!
69.000 km 30.990 €
CARMAXX - 4101 Seraing Bekijk
Mercedes GLA
tweedehands 250 e Business Line + TREKHAAK + CARPLAY + LED + CAMERA +
46.734 km 37.250 €
Van Mossel Mercedes-Benz Brecht - 2960 Brecht Bekijk
Mercedes GLA
tweedehands 250 e PHEV * PACK AMG * GARANTIE 12 MOIS * 1ER PROP *
95.226 km 29.490 €
AB Cars Visé - 4600 Visé Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.