Skoda Elroq: nieuw uiterlijk op komst

Skoda toont iets meer van de nieuwe Elroq, die onthuld wordt op het Autosalon van Parijs. Meer gedetailleerde schetsen geven een idee van het nieuwe design bij de toekomstige modellen van het merk.

Gepubliceerd op 10 september 2024
Leestijd : 2 min

Deel

Skoda Elroq: nieuw uiterlijk op komst

“De gloednieuwe Skoda Elroq belichaamt onze nieuwe Modern Solid-designtaal en gaat nog een stap verder in het exterieurdesign met zijn opvallende Tech-Deck-gezicht en onderscheidende voorbumper”, zegt Karl Neuhold, verantwoordelijk voor het exterieurdesign bij Skoda. “De Skoda-letters op de motorkap zijn een ander onderscheidend kenmerk van onze volledig nieuwe volledig elektrische auto, met unieke donkerchromen accenten die de look compleet maken.”

De toekomstige Skoda, waarvan zopas nieuwe schetsen gepubliceerd werden, is belangrijk omdat de Tech-Deck-voorkant de stijl bepaalt voor de volgende modellen van het merk. Het meest opvallende detail van deze nieuwe visuele identiteit is dat het radiatorrooster verdwijnt. In de plaats komt een fijne strook waarin de lichtsignatuur verwerkt is, met matrix-led-koplampen.

2024-elroqrear1-finaledit-giuseppecampo

Donker chroom

De achterzijde van de Elroq heeft een prominente dakspoiler en slanke led-achterlichten. Andere opvallende visuele elementen zijn accenten in donker chroom, zoals de belettering in het midden van de achterklep en het Skoda-logo in 2D op de wieldoppen. Om het geheel af te ronden, is de Elroq verkrijgbaar in de nieuwe kleur Timiano Green, die hem veel persoonlijkheid geeft.

Advertentie – lees hieronder verder

the-all-new-skoda-elroq-taking-sustainable-interior-materials-to-the-next-level-2_dfd3e08d

3 batterijen, 4 vermogens

De Elroq wordt volgende maand onthuld op het Autosalon van Parijs. We weten al dat je kunt kiezen uit drie batterijen, met een capaciteit van 52, 59 of 77 kWh. Het rijbereik ligt tussen 350 en 550 km en het vermogen varieert tussen 170 en 300 pk. De basisversie van deze SUV heeft voorwielaandrijving, maar er zijn ook modellen met achterwielaandrijving en in de krachtigste versie zelfs vierwielaandrijving.

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Door Maxime Hérion Journalist

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Skoda voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Skoda Kodiaq
nieuwe Selection Select Pano Leder AHK 7S HUD...
45.896 €
Garage Breuer AG - 4780 SAINT-VITH Bekijk
Skoda Fabia
tweedehands 1.0 TSI Selection DSG ✅ Automaat ✅ 9200 km
9.171 km 20.490 €
DELVA DRIVE BV - 8980 Geluveld Bekijk
Skoda Kamiq
tweedehands 1.0 TSi Selection
24.165 km 19.490 €
DELVA DRIVE BV - 8980 Geluveld Bekijk
Skoda Octavia
tweedehands 1.6 TDi 115Cv Ambition NAVI / ALU / PDC
82.392 km 15.249 €
Soco Charleroi - 6042 Lodelinsart Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.