Shoppers woedend: Tesla blokkeert parking 3 uur (!) lang

Een Tesla-bestuurder heeft onlangs serieus veel mensen woedend gemaakt in de ondergrondse parking van een Londens winkelcentrum. De batterij van zijn elektrische auto was namelijk helemaal leeg, waardoor hij geen centimeter meer vooruit kon. Hij belemmerde hierdoor de doorgang van andere wagens.

Gepubliceerd op 8 november 2021
Leestijd : 1 min

Deel

Shoppers woedend: Tesla blokkeert parking 3 uur (!) lang

De feiten vonden omstreeks 6 uur ‘s avonds plaats in het Westfield Shopping Centre in Londen. Maar liefst drie uur lang (!) was er sprake van een waar verkeersinfarct, met een steeds langer wordende rij wachtenden als gevolg. Zij konden letterlijk geen kant meer uit.

Perfect, een Tesla met een lege batterij die de oprit van een vijf verdiepingen tellende parkeergarage in Westfield blokkeert. Dit is al zeker drie uur gaande

Dat de chauffeur de autonomie van zijn Tesla niet goed had ingeschat, werd hem niet vergeven op sociale media, onder andere omdat de parking in kwestie voldoende snelladers zou bevatten en omdat Tesla’s erom bekendstaan over een grote autonomie te beschikken (zo’n 580 km volgens de fabrikant).

Tesla-support

Er werd nog geprobeerd om de wagen te verplaatsen zodat andere auto’s erlangs konden rijden, maar dat mislukte. Uiteindelijk werd volgens de website MyLondon een supportteam van Tesla ter plaatse gehaald om de Model S te ‘depanneren’.

Advertentie – lees hieronder verder

tesla-model-s-westfield-shopping-centre2

Beelden: Reddit

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Door Joris Bosseloo Content & Community Manager / Chief Editor

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Tesla Model S voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Tesla Model S
tweedehands PLAID - 1020 HP - FACELIFT
106.077 km 69.990 €
Nikola Brussels - 1840 Londerzeel Bekijk
Tesla Model S
tweedehands
32.500 km 1.519 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Tesla Model S
tweedehands LONG RANGE - FACELIFT - FULL SELF DRIVE ACTIVE
68.000 km 75.990 €
Nikola Brussels - 1840 Londerzeel Bekijk
Tesla Model S
tweedehands LONG RANGE - ALL WHEEL DRIVE - HIGHWAY AUTOPILOT
110.899 km 37.990 €
Nikola Brussels - 1840 Londerzeel Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.