Audi Activesphere: deze SUV-coupé verandert in een pick-up

De Activesphere is de nieuwste concept car van Audi en geeft een voorsmaakje van de toekomstige stijl en techniek van het merk. Het is zowel een SUV als een pick-up die breekt met de conventies van de huidige auto’s.

Gepubliceerd op 26 januari 2023
Leestijd : 1 min

Deel

Audi Activesphere: deze SUV-coupé verandert in een pick-up

Op het eerste gezicht verbaast het vloeiende ontwerp van de Audi Activesphere. Je zou niet zeggen dat hij een XXL-formaat heeft, hoewel deze auto 4,98 m lang, 2,07 m breed en 1,60 m hoog is. Met zijn ronde vormen ziet het nieuwste studiemodel van de Duitse constructeur eruit als een SUV-coupé die veelzijdig blijkt op alle terreinen: het is zowel een luxewagen die zich op zijn gemak voelt in de bebouwde kom als een terreinwagen dankzij de grote op- en afrijhoeken.

A230563_large

Twee auto’s in één

De Audi Activesphere is uitgerust met een pneumatische ophanging die het koetswerk 40 mm kan verhogen om moeilijke situaties te overwinnen. Maar wat vooral bijzonder is aan deze auto, is dat de achterruit op het dak kan worden geplaatst om een laadruimte vrij te maken, zoals bij een pick-up. Ideaal om er bijvoorbeeld twee fietsen in te leggen.

Advertentie – lees hieronder verder

A230501_large

Futuristische elementen

Hoewel de Activesphere niet direct tot een seriemodel zal leiden, toont hij bepaalde stilistische en technische keuzes voor de toekomst van Audi. Kijk bijvoorbeeld naar de OLED-koplampen die gebruikt zullen worden in de volgende A6 e-tron, het elektrische PPE-platform ontwikkeld met Porsche, de afwezigheid van de Singleframe-grille of het zeer sobere interieur.

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

Door Maxime Hérion Journalist

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Audi voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Audi A1 Sportback
tweedehands 25 TFSI S-Line S tronic Navi / Led / PDC
46.987 km 24.998 €
Soco Liège - 4340 Awans Bekijk
Audi A1
tweedehands 25 TFSI Advanced S tronic
81.577 km 16.248 €
Soco Charleroi - 6042 Lodelinsart Bekijk
Audi A5
tweedehands SB 30 TDi Business S tronic CUIR/NAVI/FULL LED/JA17
80.937 km 22.998 €
Soco Charleroi - 6042 Lodelinsart Bekijk
Audi Q3 Sportback
tweedehands 35 TFSI S tronic S-CUIR/NAVI/FULL LED/JA18/PDC
35.245 km 26.998 €
Soco Charleroi - 6042 Lodelinsart Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.