Tijdens de traditionele conferentie waar Skoda zijn jaarresultaten presenteerde, werd een video getoond. Daarin kon je een eerste blik opvangen van de productieversie van de Vision 7S, het prototype dat twee jaar geleden werd voorgesteld. Enkele zorgvuldig geselecteerde beelden werden getoond, maar je herkent de koplampen, de gespierde schouderlijn en de spoiler van de concept car. Dit voorlopig naamloze model ziet er in ieder geval statig uit met een massieve voorkant en zou zich kunnen meten met ‘premiumconcurrenten’.
.jpg?width=840)
Aanzienlijk rijbereik
We weten dat deze volledig elektrische SUV plaats biedt aan maximaal zeven personen en ontwikkeld wordt op het bekende MEB-platform van de Volkswagen-groep. Mogelijk wordt er een batterij van 89 kWh gebruikt, wat hem een rijbereik van 600 km zou geven. Het laadvermogen zou 200 kW bedragen. Voorlopig zijn dit echter geruchten, aangezien Skoda officieel nog geen technische informatie over dit toekomstige model heeft vrijgegeven.

Advertentie – lees hieronder verder
Meerdere elektrische nieuwigheden
Dit is niet de enige nieuwigheid van Skoda, want een elektrische versie van de Octavia wordt gepresenteerd op de volgende IAA in München, in september dit jaar. Deze auto zal, net als de elektrische Golf, het SSP-platform gebruiken. In 2025 kunnen we ook de compacte SUV Skoda Epiq ontdekken, een Skoda-afgeleide van de Volkswagen ID.2. De lancering van de SUV met zeven zitplaatsen wordt dan weer verwacht in 2026.
Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be