Honda bouwt eerste zelfrijdende auto “fase 3”

Ongeveer 100 Honda’s van het model Legend worden uitgerust met spitstechnologie die autonoom rijden “fase 3” toelaat. De bedoeling is natuurlijk om op de lange termijn geld aan de zelfrijdende auto te verdienen.

Gepubliceerd op 12 maart 2021
Leestijd : 1 min

Deel

Honda bouwt eerste zelfrijdende auto “fase 3”

Er zijn 5 fases wat zelfrijdende auto’s betreft. De Legend die Honda binnenkort op de Japanse markt zal brengen, zit aan fase 3, waardoor de bestuurder bijvoorbeeld een smartphone mag gebruiken terwijl er op de snelweg wordt gereden. Momenteel bevinden de meeste auto’s nu op de markt zijn en over een automatische piloot beschikken, zich in fase 2.

Traffic Jam Pilot

Met de Traffic Jam Pilot is de Honda in staat om zelf files te trotseren dankzij het gebruik van zeer nauwkeurige kaartgegevens en de implementering van talrijke sensoren die de omgeving rond de auto in de gaten houden. Wanneer het systeem de chauffeur oproept om over te nemen, worden er waarschuwingssignalen gegeven, tot een trillende veiligheidsgordel toe. Als de bestuurder niet reageert, zet de auto een noodremsysteem in werking en gaan de richtingaanwijzers pinken.

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Door Maxime Hérion Journalist

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Honda voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Honda Accord
tweedehands Accord 2.0 i-VTEC ! 1er Prop. ! Automatique ! Carnet Complet !!
137.591 km 10.990 €
VLG Cars - 5060 Sambreville Bekijk
Honda Civic
tweedehands 2.0 hybride sport
27.383 km 28.500 €
Garage de la Wiltz - 6723 Habay-la-Vieille Bekijk
Honda Civic
tweedehands 1.5 VTEC Sport Plus
40.320 km 21.999 €
Autohero België - 1000 Brussel Bekijk
Honda Civic
tweedehands Civic 1.5 i-VTEC Sport Plus
135.361 km 15.900 €
Auto Noord - 2320 Hoogstraten Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.