De grote baas van Mercedes AMG, Tobias Moers, ging zelfs verder door te onthullen dat de 2,0l viercilinder die deze versie zal aandrijven makkelijk 400 pk zou produceren. Dat is meer dan zijn rivaal, de Audi RS3, en bovendien overtreft de krachtbron hiermee het specifieke vermogen van de McLaren Senna en zijn 197 pk/l.
Voor zijn model leende illustrator X-Tomi Design tal van elementen van de grote E63 AMG, waardoor deze A Klasse vreselijk stoer overkomt. Deze look stemt volledig overeen met de hallucinante prestaties van het voertuig dat in minder dan 4 seconden van 0 tot 100 km/u spurt.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief
