Geen Autosalon, geen saloncondities?

Wie van plan was om tijdens het Autosalon 2021 te profiteren van saloncondities, hoeft niet te treuren. Het is immers niet omdat de beurs geannuleerd is, dat ook de gunstige voorwaarden worden geschrapt.

Gepubliceerd op 13 oktober 2020
Leestijd : 1 min

Deel

Geen Autosalon, geen saloncondities?

Gisteren viel de toch wel verwachte bom: het Autosalon van Brussel zal niet doorgaan in januari 2021 maar worden verplaatst naar dezelfde maand het jaar erop. Slecht nieuws voor koopjesjagers? “Helemaal niet”, zeggen de verschillende invoerders in koor.

Ondanks het feit dat het opnieuw opflakkerende coronavirus organisator FEBIAC het zekere voor het onzekere heeft doen kiezen, zal er wel gewoon sprake zijn van saloncondities. In plaats van de verschillende stands in de Heizelpaleizen van Brussels Expo te bezoeken, is het aan geïnteresseerden om merkverdelers af te gaan. Het salon zal in zekere zin dus wel gewoon doorgaan.

Bij BMW introduceren ze trouwens meteen een nieuwe term: ‘phygital’, een offensief om het geannuleerde salon op te vangen. De 67 Belgische verdelers van BMW, Mini en BMW Motorrad “gaan het salon naar de klanten brengen”, aldus Eddy Haesendonck, CEO van BMW Group Belux. “We zullen via groot of klein scherm aanwezig zijn tot bij de klanten thuis en we maken een authentieke fysieke ervaring mogelijk – zelfs om testritten te ondernemen – dankzij het netwerk van concessiehouders.”

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Door Joris Bosseloo Content & Community Manager / Chief Editor

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands BMW voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
BMW 2 Reeks Tourer
tweedehands Gran (F46 LCI) Gran Tourer 218 dA
74.203 km 19.490 €
Delbar ( VW ) - 7700 Mouscron Bekijk
BMW 1 Reeks
tweedehands X1 (F48) 1.5i sDrive18
85.062 km 16.490 €
Delbar ( VW ) - 7700 Mouscron Bekijk
BMW 2 Reeks Tourer
tweedehands Active (F45 LCI) Active Tourer 218iA OPF
62.851 km 18.490 €
Delbar ( VW ) - 7700 Mouscron Bekijk
BMW 1 Reeks
tweedehands X1 Dsl (F48 LCI) X1 1.5 d sDrive16 AdBlue (EU6AP)
80.249 km 22.990 €
Delbar ( VW ) - 7700 Mouscron Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.