Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
Opel toont nieuwe, nog gecamoufleerde Insignia
De nieuwe Opel Insignia zal in maart op het salon van Genève worden voorgesteld. In afwachting toont Opel al enkele foto’s van een nog gecamoufleerd exemplaar en we krijgen meteen de eerste informatie over deze nieuwe, grote berline. Die wordt overigens omgedoopt tot Insignia Grand Sport. Normaal gezien worden de beelden van gecamoufleerde prototypes door gespecialiseerde spionfotografen aangeleverd. Deze keer stuurde Opel ze zelf door. Op de foto’s zien we vooraan erg fijne ledkoplampen met een automatische ontsteking van de verstralers. Het merk met de Blitz geeft ook aan dat het nieuwe model 6 cm lager zal zijn maar het wordt ook breder én hoger. Dat moet vooral extra binnenruimte genereren. Ondanks de grotere afmetingen zal de Insignia Grand Sport 175 kg minder wegen. Daarom worden de motoren (140 tot 225 pk op benzine en 110 tot 170 pk op diesel) ook zuiniger.
Deel
Deel
Gocar, jouw all-in-one autoplatform
Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.
In dezelfde categorie
In 2027 is het honderd jaar geleden dat de gocart zoals we hem vandaag kennen vorm kreeg, maar niemand had iets gepland om dat te vieren. Drie Belgen besloten daar verandering in te brengen. Woensdag onthulden ze de JUL, een elektrische racegocart die de basis moet vormen voor een heus kampioenschap.