De eerste Honda NSX is verkocht voor 1,2 miljoen dollar

Het eerste exemplaar van de nieuwe Honda NSX  werd verkocht voor de indrukwekkende som van 1,2 miljoen dollar. De wagen werd in de Verenigde Staten geveild en de opbrengst gaat naar een goed doel.

Gepubliceerd op 1 februari 2016
Leestijd : 1 min
De eerste Honda NSX is verkocht voor 1,2 miljoen dollar

Deze nieuwe hypercar wordt aan de andere kant van de Atlantische Oceaan verkocht voor 156.000 dollar. Om de lancering wat kleur te geven besliste Honda om het eerste exemplaar met chassisnummer 001 te veilen voor een goed doel.

Dit bleek een voltreffer voor de caritatieve instelling want de prijs van de wagen klom naar 1,2 miljoen dollar. De kopen is overigens niet aan zijn proefstuk toe want hij kocht nog al eerste exemplaren op veilingen. Zo gaf hij al 1,1 miljoen euro aan de eerste Corvette Z06 en betaalde hij 250.000 euro voor een Camaro ZL1.

Is deze Honda NSX ook uw droomwagen?

Advertentie – lees hieronder verder

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Door Nicolas Joannès Journalist & Videomaker
Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Acura NSX voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Honda CR-V
tweedehands 1.6 i-DTEC 2WD BlackEdition-Nav-Cam-Airco-Garantie
69.804 km 15.999 €
GMA Cars - 3600 Genk Bekijk
Honda HR-V
tweedehands 1.5i-VTEC Executive
109.288 km 15.490 €
Malherbe & Fils - 4500 Ben-Ahin Bekijk
Honda CR-V
tweedehands
5 km 936 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Honda NSX
tweedehands 3.5 V6 Twin Turbo Hybrid- 1st owner - Full Service
34.148 km 231.995 €
Lazoore-Cars - 8620 Nieuwpoort Bekijk

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!