Deze radicale variante heeft vandaag nog geen naam maar in de wandelgangen wordt gefluisterd dat hij als BC door het leven zal gaan. De productie wordt overigens beperkt tot 20 exemplaren. Het spreekt dat het vermogen van de V12 AMG-motor (730 pk) naar boven zal worden bijgesteld. Ook de aerodynamica wordt aangepast en dat merk je meteen aan de spoiler die op de teaser te zien is.
Naast deze radicale versie horen we ook geruchten over een roadster afgeleide van de Huayra. Het ziet er naar uit dat deze nieuwigheden voor het salon van Genève in maart worden gereserveerd.
Gelooft u dat Pagani, net als bij de Zonda, meer versies van de Huayra zal ontwikkelen?
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief