Dit is de ultieme versie van de F12 met een V12-motor die 780 pk levert, de wagen onderging ook een afslankingskuur van 110 kg. Er werden slechts 799 exemplaren gebouwd van deze F12 tdF. Door zijn opmerkelijke motor spurt deze F12 in minder dan drie seconden van 0 tot 100 km/u.
Binnen enkele weken zal één van deze zeldzame exemplaren worden geveild door RM Sotheby’s in Arizona. De bolide heeft een striping met de kleuren van de Franse vlag in combinatie met een blauwe koetswerkkleur. Dit model is verder uitgerust met tal van accessoires voor een totaalbedrag van ruim 100.000 euro.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief