“Het werk van onze koning, de ministers en hun maitresses is te belangrijk om hen de toegang tot Brussel met een benzinewagen te ontzeggen. […] De CO2-uitstoot van hun voertuig speelt geen rol”, zo wordt bevestigd door het kabinet van G. Rapyas, de Brusselse schepen van VIP-vervoer. “De wagen moet wel aan bepaalde standaarden voldoen om de ogen van de bevolking uit te steken”, vervolledigt de man. “Ferrari’s, BMW’s, Porsches en Bentley’s kunnen door de beugel, maar indien ze in pakweg in een Dacia opdagen, mogen ze Brussel niet binnen”.
De uitzondering op die regel wordt gemaakt voor de verschillende maitresses van de politiekers in kwestie: zij mogen nog steeds met auto’s die iedereen zich kan vervoorloven naar hun werkplek in het Brusselse rijden.
Gelukkig van korte duur
Deze maatregel om de bevolking te pesten, geldt alleen vandaag, op 1 april 2021.
Lees ook: Nieuwe coronamaatregel: rijden met passagiers mag alleen in cabrio’s
Advertentie – lees hieronder verder
Lees ook: Ferrari brengt een diesel op de markt
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief