De fiets werd gebouwd door Specialized, een bekende fietsenfabrikant. De mountainbike is uitgerust met een 250 watt krachtige elektromotor die trapondersteuning biedt aan de fietser. Het is als het ware een «hybride fiets» en je kan de batterij ook bijladen via de 12 Volt-contact van de SUV.
De fiets is gebaseerd op de Specialized Levo maar deze versie werd op vraag van BMW aangepast en maakt het verschil met de lichtblauwe lak, net zoals die van de X3. Hij heeft ook witte elementen, specifieke badges en «Specialized for BMW»-insignes op het frame en de drinkbus.
Deze aanpassingen maken de fiets € 1.300 duurder dan het originele model, waardoor het precies € 5.300 kost.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief