Audi RS7 : Verfijnde raket!

Op enkele weken van het Mondial de l'Automobile van Parijs gaat er geen dag voorbij zonder dat er een fabrikant de ene of de andere nieuwigheid aankondigt. Bij Audi stellen ze eerst de vernieuwde A7 voor. Vervolgens maken we kennis met de RS7, de uiterst sportieve wagen van het gamma. Houden ze ons zo in spanning? Niet echt.

Gepubliceerd op 4 juni 2014
Leestijd : 1 min

Deel

Audi RS7 : Verfijnde raket!

We stellen vast dat het radiatorrooster van deze RS7 hertekend werd en nu uitgerust is met een grille die beschikbaar is in verschillende kleuren en met nieuwe lichten met Matrix LED-lampen. Voor de rest stelt Audi optioneel nieuwe velgen van 21 inch voor uit aluminium en keramische remschijven.

Aan de binnenkant zien we geen grote verrassingen! De veranderingen zijn erg discreet. Enkel echte kenners zullen de veranderingen aan het ventilatiesysteem of de knoppen aan het stuur opmerken. De RS7 beschikt daarentegen wel over een uitgebreide uitrusting. Die omvat onder meer het navigatiesysteem MMI en de module Infotainment Audi, een 4G-internetverbinding en een audiosysteem van Bang & Olufsen. Pure klasse!

Advertentie – lees hieronder verder

De RS7 wordt aangedreven door een V8 4.0 TFSI van 560 pk met een automatische versnellingsbak met acht versnellingen en met de Quattro-vierwielaandrijving. Optioneel kan die aandrijving ook uitgerust worden met een sportdifferentieel op de achteras. Met dergelijke eigenschappen is het niet verwonderlijk dat de wagen op 3,9 seconden van 0 naar 100 km/uur gaat en dat de topsnelheid, in functie van de opties, varieert van 280 tot 305 km/uur.

Wat vindt u van deze sportwagen? 

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Audi A7 voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Audi A7
tweedehands A7 PHEV 55 TFSIe S-Line Very good condition 1owner Full Option Belgian Carpass
324.900 km 22.990 €
Maximotors - 7350 Hensies Bekijk
Audi A7
tweedehands 2.0 40 TFSI MHEV S TRONIC
62.172 km 37.900 €
Autokruispunt Tielt-Winge - 3390 Tielt-Winge Bekijk
Audi A7
tweedehands Sportback 50 TFSIe Quattro DSG S-LINE - LEDER - ALCANTARA / LED
51.477 km 59.950 €
DK CARS BV - 1850 Grimbergen Bekijk
Audi A7
tweedehands
176.000 km 27.950 €
Garage Geerts - 3583 Beringen Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.