Renault Talisman : Duitsland in het vizier

Er komt dan toch een vervanger voor de Laguna binnen het Renault-gamma. Met de Talisman wil de constructeur weer een interessant aanbod bieden in het segment van de gezinsberlines. De ingenieurs hebben geen half werk geleverd want hun wagen is helemaal mee met de jongste trends binnen dit segment.

Gepubliceerd op 7 juli 2015
Leestijd : 2 min

Deel

Renault Talisman : Duitsland in het vizier

De wagen deelt het platform met de jongste Espace. De Talisman is bijzonder ruim want hij meet 4,85 meter en dat is 15 cm langer dan de Laguna. Hij is verder 1,87 m breed en 1,46 m hoog. Het ruime interieur is een van de sterke punten van deze berline, vooral achterin is hij riant. Ook op vlak van kofferinhoud is deze Talisman met 608 liter de referentie voor zijn segment.

Het interieur design is helemaal geënt op dat van de Renault Espace. Zo zien we een breed aanraakscherm (8,7 inch) dat verticaal in de middenconsole werd geïntegreerd. Het R-Link2 multimediasysteem werd geIntegreerd , net als de parkeerassistent en de automatische regeling van de lichten. Renault voorziet een breed gamma veiligheidsuitrusting. Voor de audiofielen is er ook een Bose audiosysteem voorzien met 13 luidsprekers.

Onder de motorkap vinden we slechts viercilinders. Benzinerijders worden bediend met de Tce 150 of de Tce 180 in combinatie met een EDC7-automaat. Dieselrijders hebben de keuze uit een dCi 110, 130 of 160 pk in combinatie met de EDC6-transmissie of met een manuele bak op de meer bescheiden motorisaties. Renault stelt ook een zeer dynamisch rijgedrag in het vooruitzicht omwille van het 4Control systeem ( actieve vierwielsturing) en het MultiSense-systeem waarbij men een rijprogramma kan kiezen.

Advertentie – lees hieronder verder

Deze Renault Talisman maakt zijn eerste publieke optreden tijdens het salon van Frankfurt 2015, op 17 september. Het spreekt dat er ook een breakversie komt.

Denkt u dat Renault met deze Talisman een rol weer een rol van betekenins kan spelen in het segment van de grote berlines ?

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Renault Talisman voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Renault Talisman
tweedehands 1.6 TCe Limited
104.090 km 12.999 €
Autohero België - 1000 Brussel Bekijk
Renault Talisman
tweedehands 1.7 dCi☆LIMITED☆MASSAGEZETELS☆CAM☆DAB☆CRUISE☆NAVI
126.000 km 12.750 €
Garage & Autohandel Bas Bv - 3740 Bilzen (Beverst) Bekijk
Renault Talisman
tweedehands 1.6Tce Energy EDC initiale Paris
96.948 km 16.990 €
Autokruispunt Tielt-Winge - 3390 Tielt-Winge Bekijk
Renault Talisman
tweedehands 1.6 dCi CAMERA CARPLAY PDC CLIM BIZONE NAVI LIM
48.465 km 14.990 €
Autos Perfect - 5070 Fosses-La-Ville Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.