Poetin nam zelf het stuur ter handen. Zijn passagier was niemand minder dan Abdel Fatah el-Sisi, de president van Egypte. Over beelden van het gescheur beschikken we niet, al gaan we ervan uit dat zowel Poetin als el-Sisi een leuke tijd hebben beleefd. Ter herinnering: de Senat wordt aangedreven door een 4,4 liter V8-motor en levert 600 pk. Dat vermogen vertrekt via een 9-trapsautomaat naar allebei de assen.
Promotie voor Aurus
Dit staaltje “reclame” komt niet ongelegen voor Aurus. Het Russische merk wil graag auto’s slijten in China, het Midden-Oosten, Afrika, Zuid-Amerika, Zuid-Korea en op langere termijn zelfs in Europa en de VS.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief