Aan de basis is deze BMW M550 d de krachtigste dieselversie binnen het 5-Serie gamma. Deze versie levert standaard al 381 pk eb 740 Nm omwille van de drievoudige turbolading. AC Schnitzer is erin geslaagd om deze motor onder de kap van de compacte 1-Reeks te lepelen.
Een schets van de toekomstige 1 Reeks berline ? (23-11-15)
De resultaten laten niet op zich wachten. De tuner puurt zelfs nog 13 pk en 60 Nm extra uit de zescilinder die tot ACS1 5.0 werd omgedoopt. Deze 1-Reeks zal evenwel een studiemodel blijven en dat is jammer want hij spurt in 4,5 seconden van 0 tot 100 km/u. Hij zou ook sneller zijn dat de andere 1-Reeks met een zescilindermotor, de M135 i.
Bent u in voor deze ultra performante diesel of zweert u bij de motorisaties op benzine?
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief