Gabura lepelt een V8 met 800 pk in de BMW i8

De BMW i8 beschikt standaard over een ecologische aandrijflijn met een kleine driecilinder benzinemotor in combinatie met een elektromotor. Deze tandem zorgt voor een redelijk verbruik van 357 pk. Vandaag zorgt Gabura voor een veel krachtiger maar minder ecologisch alternatief.

Gepubliceerd op 16 december 2015
Leestijd : 1 min
Gabura lepelt een V8 met 800 pk in de BMW i8

Gabura Racing Technologies gebruikt de 4,4 liter grote V8-motor uit de M6 en die vervangt de hybride aandrijflijn van de i8. De hybride versie is al erg pittig maar de vraag blijft of 560 pk wel voldoende is? Wie vindt van niet, wordt door Gabura op zijn wenken bediend.

Gabura werkt samen met Alpina voor een krachtiger versie van de V8 waarbij het vermogen wordt opgetrokken tot een duivelse 800 pk! Deze motor wordt aan een robuuste sequentiële zesversnellingsbak gekoppeld. Een en ander moet voor spectaculaire sensaties zorgen aan het stuur van deze BMW i8.

Vindt u deze doorgedreven tuning nog realistisch?

Advertentie – lees hieronder verder

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Door Nicolas Joannès Journalist & Videomaker
Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands BMW i8 voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
BMW i8
tweedehands Coupé HUD Harman Kardon LED
69.410 km 60.900 €
DCT Belgium BVBA - 8710 Wielsbeke Bekijk
BMW i8
tweedehands 11.6 kWh PHEV ***16.000 km *** eerste eigenaar
16.032 km 71.599 €
Garage Messiaen - 8550 Zwevegem Bekijk
BMW i8
tweedehands ROADSTER Laser ACCARO DESIGN HeadUp Harman Kardon
39.456 km 89.900 €
DCT Belgium BVBA - 8710 Wielsbeke Bekijk
BMW i8
tweedehands Roadster | PHEV | HUD | H&K | CARPLAY | LED | DAB
30.000 km 97.500 €
Powercars & Boats - 8210 Loppem Bekijk

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!