Mazda gaat niet naar Autosalon van Parijs

Mazda geeft aan dat ze dit jaar niet deelnemen aan de Mondial de l'Automobile in Parijs. Het Japanse automerk zal zich enkel op marketingcampagnes toeleggen.

Gepubliceerd op 20 april 2016
Leestijd : 1 min

Deel

Mazda gaat niet naar Autosalon van Parijs

Omdat deze motorshow afwisselt met het autosalon van Frankfurt, trekt de Mondial de l'Automobile in Prijs meestal een miljoen bezoekers. Ondanks dat grote bezoekersaantal besliste Mazda  om in 2016 niet aanwezig te zijn met een stand. Ook Ford en Volvo namen eerder dezelfde beslissing.

Mazda geeft aan dat de datum van het salon niet strookt met de lanceringsdata van de nieuwe producten van het Japanse merk. Mazda zal wel gebruik maken van de “drive” van het moment om in die periode marketingcampagnes te lanceren. Op die manier willen ze klanten naar hun dealers lokken. 

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Door Nicolas Joannès Journalist & Videomaker

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Mazda voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Mazda CX-5
tweedehands 2.5 Skyactiv-G 194 Auto Homura
72.034 km 23.990 €
Used Cars Center - Hedin Automotive Kontich - 2550 Kontich Bekijk
Mazda MX-5
tweedehands 2.0 SkyActiv-G 184
63.000 km 22.999 €
Used Cars Center - Hedin Automotive Kontich - 2550 Kontich Bekijk
Mazda 3
tweedehands 1.6i Challenge Airco 63.000KM!! ***12M GARANTIE***
63.000 km 7.250 €
AUTOMOBILE AZ BV - 1800 VILVOORDE Bekijk
Mazda CX-3
tweedehands 2.0 SKYACTIV-G Hakoné GPS Camera Verw.Zetels Dig.Airco
33.131 km 19.990 €
Autokruispunt Tielt-Winge - 3390 Tielt-Winge Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.