Toegegeven, 2050 mag nog ver weg lijken maar Kiyotaka Ise, Senior Managing Officer bij Toyota ziet het als volgt: “U denkt wellicht dat 35 jaar een erg lange periode is, maar het verdwijnen van de conventionele verbrandingsmotoren is voor een autoconstructeur erg bijzonder.”
Toyota kiest duidelijk niet de weg om volledig elektrisch te gaan. Ze zetten vooral in op de Mirai waarvan ze er tegen 2020 30.000 exemplaren van willen verkopen. De Prius was hun eerste hybride voertuig en die kwam in 1997 op de markt. Ook die wagen maakt deel uit van de strategie want Toyota wil in 2020 15 miljoen hybride voertuigen verkocht hebben.
Vindt u dat Toyota gelijk heeft om niet te kiezen voor elektrische aandrijving?
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief