Du Baonan was eerder designverantwoordelijke bij Peugeot-Citroën in China. Hij toont vandaag een goed ogend studiemodel maar de wagen zit duidelijk nog in de conceptfase. De oprichter van het nieuwe automerk is ook geen onbekende. Het gaat om Shen Haiyin, vice-president van Kingsoft en ex-CEO van 360.com.
Om zijn geloofwaardigheid te staven, werkt het merk samen met diverse partners zoals Toshiba, LG, Sharp, Texas Instuments enzovoort. De modellen van Zhiche Auto krijgen uiteraard een elektrische aandrijving maar willen ook innoveren op vlak van connectiviteit.
Denkt u dat dit model een kans maakt?
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief