SUV-rijder snijdt bocht af… en rijdt over Corvette

Een bewakingscamera registreerde opmerkelijke beelden: de bestuurder van een grote SUV snijdt een bocht te kort af in een woonwijk. En hij rijdt simpelweg over een passerende Corvette. 

Gepubliceerd op 24 juli 2022
Leestijd : 2 min

Deel

SUV-rijder snijdt bocht af… en rijdt over Corvette

Een beveiligingscamera in een rustige woonwijk in Glendale, Californië heeft een wel zeer verrassende scène opgenomen: een ongeval met een grote Ford Explorer en een Corvette. Het toppunt is dat dit spectaculaire ongeval gebeurde bij een zeer lage snelheid. De bestuurder van de SUV lijkt gewoon niet te reageren op de Corvette. Of toch zeer laat.

Het ongeval gebeurde aan een kruispunt zonder signalisatie, want het gaat om een rustige woonwijk. De SUV voert een maneuver uit om linksaf te slaan, in de straat waaruit de Corvette komt. De bestuurder van de Corvette stopt, maar er is niets meer aan te doen: de bestuurder van de Ford Explorer is kennelijk verstrooid, ziet de Corvette helemaal niet en knalt ertegen. Nu ja, ‘knallen’ is een groot woord, want hij rijdt er gewoon over zonder te stoppen. Merkwaardig.

Afgeleid

Het ongeval is duidelijk te wijten aan afleiding. Maar welke afleiding? De smartphone natuurlijk, zoals wel vaker het geval is. We kunnen duidelijk zien dat de bestuurder van de SUV aan het telefoneren is. De video werd wat vertraagd om beter te zien hoe de SUV over de zijkant van de Corvette C4 rijdt. In de commentaren onder de video lijken sommigen te geloven dat de spiegel en de A-stijl de bestuurder van de SUV verhinderden om de komst van de Corvette te zien. Anderen beweren dat de Corvette-bestuurder schuld treft, omdat die niet voldoende afgeremd zou hebben bij het naderen van het kruispunt. Al lijkt dat een beetje overdreven.

Hoe dan ook zal dit telefoontje de bestuurder van de Ford Explorer zeer duur te staan komen. De schade aan de Corvette lijkt immers groot: de bumper, de motorkap, de voorvleugel, de deur en zelfs het targadak. We vragen ons zelfs af of het geen total loss wordt. Overreden worden door een auto van 2,5 ton laat immers sporen na …

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Door David Leclercq Autojournalist

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Chevrolet Corvette voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Chevrolet Corvette
tweedehands C8 Stingray cabriolet/convertible
20.018 km 112.000 €
Garage Croonen - 3920 LOMMEL Bekijk
Chevrolet Corvette
tweedehands C7 Z06 Coupé 6.2i V8 Supercharged 3LZ
63.635 km 110.000 €
Garage Croonen - 3920 LOMMEL Bekijk
Chevrolet Corvette
nieuwe C8 Eray 3LZ convertible
188.000 €
Garage Croonen - 3920 LOMMEL Bekijk
Chevrolet Corvette
tweedehands C1 Fuel-injection - Ex Jan de Bouvries - Manual -
74.271 km 129.500 €
Cool Classic Club - 1411AN Naarden Bekijk

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.