Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
Mountune verandert Ford Fiesta ST in een Fiesta RS
Tuner Mountune toont ons een model dat erg dicht bij een Ford Fiesta RS staat. Deze Fiesta ST by Mountune levert 265 pk en 370 Nm aan trekkracht zodat hij in amper 5,7 seconden van 0 tot 100 km/u spurt. Dat is ruim een seconde sneller dan de huidige Fiesta ST200. Omdat deze Ford Fiesta bijna aan het einde van zijn carrière is, hebben de liefhebbers van het genre de hoop opgegeven dat er nog een Fiesta RS komt aan de top van het gamma. Ford heeft enkele maanden geleden wel een ST200-versie gelanceerd en Mountune belooft om op vlak van vermogen nog een stapje verder te gaan, een RS waardig. Door een aangepaste turbo, een nieuwe intercooler en een gemodificeerde uitlaat te monteren, wist de preparateur 65 pk extra uit de 1,6 liter EcoBoost motor van de Fiesta ST200 te puren. De montage van deze kit kost 4.500 pond sterling (5.000 €) en vergt ongeveer 13 werkuren.
Deel
Deel
Gocar, jouw all-in-one autoplatform
Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.